लिवर्टी एकेडेमीकी छात्रा बबिता तामाङलाई निसान आर्ट प्रतियोगिताको उपाधी

प्रकाशित मिति: १८ जेष्ठ २०७५, शुक्रबार १५:३९   सम्पादक: admin

सुदर्शन बजगाई,जोरपाटी |संस्थागत विद्यालयहरुको तेस्रो ठुलो संगठन राष्ट्रिय संस्थागत विद्यालय संघ नेपाल (निसान) द्धारा आयोजित निसान आर्ट प्रतियोगिताको उपाधी लिवर्टी एकेडेमीकी छात्रा बबिता तामाङले जितेकी छिन् |  गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा संचालित एकदिने बृहत चित्रकला प्रशिक्षण तथा प्रतियोगितात्मक कार्यक्रममा  ३२ बिद्यालयका १२८ जना बिद्यार्थीहरुले एक अर्कासंग प्रतिस्पर्धा गरेका थिए  । कार्यक्रमको प्रमुख आतिथ्यता गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका उप-मेयर शान्ती नेपालले गर्नु भएको थियो । नेपालले आफ्नो मन्तव्य मार्फत निसानलाई सदा सहयोग गर्ने वचन दिनुका साथै बिद्यार्थीहरुलाई हौसला प्रदान गर्नुभएको थियो । संस्थाका बरिष्ट उपाध्यक्ष रामेश्वर चौलागाइको संयोजकत्वमा सम्पन्न भएको उक्त कार्यक्रमलाई संस्थाको महासचिव सौर्य आचार्यले संचालन गर्नु भएको थियो ।

 

सो कार्यक्रममा संस्थाको केन्द्रिय समितिमा रिक्त केन्द्रिय सदस्यको पदमा क्रमश प्रेम दाहाल (आइलेन्स स्कूल) प्रभात प्रधान (जोरपाटी विलिभर्स) र हरि ठकुरी (बिद्यामठ स्कूल) लाई मनोनित गरी संस्थाको अध्यक्ष ओम प्रसाद ढकालले संस्थामा विधिवतरुपमा प्रवेश गराउनु भएको थियो । उक्त प्रतियोगितामा लिबर्टी एकेडेमीकी छात्रा बविता तामाङ प्रथम, नेशनल पायोनियर स्कूलको छात्र अनिल तामाङ दोस्रो, वल्ड युथ स्कूलको छात्र छेवाङ तामाङ तेस्रो, नेशनल पायोनियर स्कूलको छात्रा अनिसा लामा सान्तवना, द सेलिब्रेशन को एडको छात्र नोर्बु लामाले सान्तवना स्थान प्राप्त गर्न सफल हुनुभएको थियो । यसैगरी नव अरुणीमा स्कूलकी छात्रा भूमिका विष्ट, विपुल शिक्षा निकेतनकीे छात्रा तुलसी मोक्तान, ब्राइट जोन एकेडेमीको छात्र अरमान दहित, इष्ट पोलकी छात्रा सेलिना रोका र तारा सदन स्कूलको छात्र सुदर्शन पन्त उत्कृष्ट १० स्थानमा पर्नु भएको थियो ।

सम्पूर्ण विजयी विद्यार्थीहरुलाई निसानका केन्द्रिय अध्यक्ष ओमप्रसाद ढकाल, प्रमुख अतिथी शान्ती नेपाल, निर्णायकहरु महेश आचार्य, रमेश कुवँर लगायतले शिल्ड, मेडल तथा प्रमाणपत्र वितरण गर्नुभएको थियो । साथै निसानको आगामी कार्यक्रम नृत्य प्रतियोगीता तथा एस इ इ सम्मानहुने कुरा पनि यसै कार्यक्रम मार्फत जानकारी गराईएको थियो । कार्यक्रमको मिडीया पाटनर गोकर्णेश्वर अनलाइन र आशाका किरण रहेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

एकसय असीऔँ विश्व फोटोग्राफी दिवसका अवसरमा पोखरामा आज प्रभातफेरी गरिएको छ । फोटोग्राफर सङ्घ गण्डकी.....

काबुल, १ भदौ (रासस-एएफपी) – युद्धग्रस्त मुलुक अफगानिस्तानको राजधानी काबुलमा एक विवाह समारोहलाई लक्षित गरी शनिबार.....

चुरियामाई, ३० साउन (रासस) : प्रदेश नं ३ आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्री शालिकराम जम्मकट्टेलले आफू सधैँ श्रमजीवी.....

(ANI): Over 20 people were killed and dozens injured after a fuel tanker caught fire in western Uganda on Sunday, police said. Quoting the police, Anadolu Agency reported that the fuel tanker caught fire in western Ruburizi district of Uganda when it was on its way from Kenya to Congo. The accident.....

(Xinhua) -- The Syrian Foreign Ministry on Monday accused Turkey of sending military support to the al-Qaida-linked groups in Idlib Province in northwestern Syria, according to the state news agency SANA. The ministry said the Turkish army sent military gears and ammunition through the.....

वासिङ्टन, २ भदौ (रासस-एपी) – संयुक्तराज्य अमेरिकाका व्यावसायिक क्षेत्रमा आबद्ध अर्थशास्त्रीहरुले अमेरिकी.....

सुदर्शन बजगाई  - काठमाडौं जिल्ला गोकर्णेश्वर नगरपालिका वडा नं.८ आत्तरखेलमा निम्न मध्यम वर्गीय परिवारमा मिति.....

सुदर्शन बजगाई  - काठमाडौं जिल्ला कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका वडा नं.२ आकासी बगरमा मध्यम वर्गीय किसान परिवारमा.....

सुदर्शन बजगाई - सरकारले बैशाख ३१ गतेको लागि तय गरेको स्थानीय निकयको चुनाबले देशको राजनीति मात्र होइन हरेक टोल.....

२०४६ सालबाट नेविसंघबाट राजनीति सुरु गरेका दिपक रिसाल गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको लागि मेयरको चर्चामा छन् । चतुर.....

समाजसेवी कोमल लामिछानेले जनताको अनुरोध अनुसार आफु पनी मेयरको दावेदार बन्ने तरखरमा रहेको गोकर्णेश्वर अनलाइनलाई.....

© 2019 सर्वाधिकार सुरक्षित, wwww.Gokarneshworonline.com, Design By: www.ekumar.com.np